Маркетинг и реклама на БГ

България е страна, която пази традициите и гледа в бъдещето.

 

Трябва като начало да се подчертае, че бъдещето никога няма образ. Изобщо волята за футуризъм липсва. За сметка на това изобилстват образите на традицията – кукери, нестинари, занаяти, фолклор… Изключително любопитно е да се проследи, кои са последните престижни образи, чрез които България описва себе си – образи от началото на века. Настоящето присъства единствено и само чрез хотели. На визуално ниво България изглежда като страна от 19 век, но придобила съответните удобства, за да приюти немного претенциозни чужденци в условия от 20 век. България непрекъснато излъчва за себе си образи на отминалото време. Тя е готова да се разпознае във всеки миг от 1300 годишната си история, но отказва категорично да се разпознае в каквото и да било настояще. Образите, които ни представят, са идеализации и естетизации на миналото. Тракийските съкровища и гробници са “образци” на античната красота. Възраждането е живописно с цветните си къщи и подредените си градинки и цветята, които надничат между калдъръмите. Началото на  века (периода след Освобождението до 1944, доколкото именно 20-30 години са избрани като представителни за този период според националните презентации) е европейско, архитектурата е донесена направо от Виена или Централна Европа, градските центрове са изпълнени с “граждански дух”. Тук историята прескача един период и попада в настоящето, което е придало на красивото минало Sheraton и Hilton. Прекрасно е, че имаме красиво и живописно, митично, духовно и възвишено минало, но то не може да се живее. Миналото се вижда в музеи, но това би могъл да бъде само един кратък отрязък от един ден в България. Вие бихте ли отишли в страна, в която има само музеифицирано минало? Перспективата е страховита. Дори един ден в такава страна ще остави миризмата на нафталин завинаги в спомените ви.

59 Comments

  1. ████████►BUY VIAGRA◀███████…

    ████████▲▲▲▲▲▲▲▲▲████████…

  2. ████████►BUY LEVITRA◀███████…

    ▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲▲…

  3. abilify side effects in children

    Buydrugs without prescription…

  4. Actos@official.site” rel=”nofollow”>..

    Buywithout prescription…

  5. Advair@official.site” rel=”nofollow”>.

    Buynow it…

  6. altace@medication.now” rel=”nofollow”>…

    Buygeneric meds…

  7. Ampicillin@official.site” rel=”nofollow”>.

    Buynow it…

  8. ..

    Buygeneric drugs…

  9. Augmentin@official.site” rel=”nofollow”>.

    Buywithout prescription…

  10. Clonidine@official.site” rel=”nofollow”>…

    Buynow…

  11. celexa@canada.now” rel=”nofollow”>.

    Buynow…

  12. abilify@vs.risperidone.dosage” rel=”nofollow”>.

    Buygeneric drugs…

  13. buy@viagra.in.london.england” rel=”nofollow”>…

    Buygeneric drugs…

  14. < a href=”http://my.gardenguides.com/members/buy-Tramadol? buy@Tramadol.now

    Buyno prescription…

  15. Abilify@official.site” rel=”nofollow”>…

    Buynow…

  16. Zocor

    Buygeneric meds…

  17. diovan

    Buyit now…

  18. zyrtec benadryl

    Buyit now…

  19. Zoloft

    Buygeneric drugs…

  20. dog zyrtec

    Buygeneric drugs…

  21. asperger zoloft 100

    Buydrugs without prescription…

  22. Vytorin

    Buynow…

  23. Zyvox

    Buydrugs without prescription…

  24. Zyprexa

    Buydrugs without prescription…

  25. Rogaine

    Buygeneric meds…

  26. Retin A

    Buygeneric drugs…

  27. purim wiki

    Buydrugs without prescription…

  28. negative side effects of seroquel

    Buygeneric drugs…

  29. Purim

    Buyno prescription…

  30. howard county purim carnival 2010

    Buyno prescription…

  31. depo provera shot how young can you be to take it

    Buyno prescription…

  32. Risperdal

    Buygeneric pills…

  33. low dose haldol and paxil

    Buygeneric drugs…

  34. Purim@Purim.Purim” rel=”nofollow”>…

    Buyno prescription…

  35. Tri@Cyclen.now” rel=”nofollow”>…

    Buyno prescription…

  36. Soma@Soma.Soma” rel=”nofollow”>.

    Buyno prescription…

  37. Slimfast@Slimfast.Slimfast” rel=”nofollow”>..

    Buygeneric drugs…

  38. Purim@Purim.Purim” rel=”nofollow”>…

    Buygeneric drugs…

  39. Synthroid@Synthroid.Synthroid” rel=”nofollow”>.

    Buyit now…

  40. Singulair@Singulair.Singulair” rel=”nofollow”>…

    Buygeneric pills…

  41. Prozac@Prozac.Prozac” rel=”nofollow”>.

    Buygeneric pills…

  42. Crestor@Crestor.Crestor” rel=”nofollow”>…

    Buyno prescription…

  43. .

    Buygeneric drugs…

  44. ..

    Buywithout prescription…

  45. allegra@print.colorado.springs” rel=”nofollow”>…

    Buygeneric drugs…

  46. aleve@active.ingredient” rel=”nofollow”>.

    Buygeneric meds…

  47. dilantin@hypoglycemia.alcohol” rel=”nofollow”>…

    Buyit now…

  48. alternatives@to.premarin” rel=”nofollow”>…

    Buygeneric pills…

  49. altace@generic.name” rel=”nofollow”>.

    Buynow it…

  50. Buydrugs without prescription…

  51. .

    Buynow…

  52. ….

    best.place.to@buy.jeans” rel=”nofollow”>.…

  53. ….

    .@cialis.reviews” rel=”nofollow”>.…

  54. ….

    best.place.to@buy.diamonds” rel=”nofollow”>.…

  55. ….

    best.place.to@buy.viagra” rel=”nofollow”>.…


  56. Buy Lotemax Online

    Check Good Meds Now!…


  57. Buy@Arcoxia.Online” rel=”nofollow”>..

    Purchase Quality Pharmacy Today!…


  58. Buy@Arcoxia.Online” rel=”nofollow”>.

    Purchase Cheap Meds Now!…


  59. Buy Lotemax Online

    Buy Unique Generic.Drugs Today!…

Discussion | Share Feedback




LinkDock.com You found linkdock.com, so will your customers. It's a great label for your website and will help you define your identity on the Web.